Novinky RITUALS

V červenci prochází Slunce skrze znamení Raka až do 23. 7. a již 3. 7. vstupuje do Raka i Venuše. Toto období je tedy plné emocí, můžeme zaměřit pozornost na své blízké a řešit situaci v rodině a také můžeme věnovat péči nejenom svým blízkým, ale také své vlastní duši.

2.-3. 6. Venuše v Býku trigon Pluto v Kozorohu - možnost učinit "osudová" rozhodnutí v oblastech lásky, vztahů a tvůrčí činnost.

Zhruba takové představy jsem měla o fungování PandoraStar, než jsem absolvovala relaxační sérii. Moje očekávání se ale nenaplnila. Proč? Všechno je totiž trochu jinak.

Ruce nás mohou dovést k duši. Zní to možná trochu divně a jednoduše, ale je to tak. Cest je velmi mnoho, osobně však mám ráda ty, které vedou přímo k věci.

Jakmile se ponoříme do studia Keltů, zjistíme, že o jejich původu nic nevíme. Je zahalen tajemstvím, a tak tomu i zůstane, nic na tom nezmění ani nové nálezy hrobů ani vykopávky. Kromě megalitických hrobů a domněnek moderních i antických autoru nemáme po ruce vůbec nic. Musíme se smířit s tím, že naše nejstarší dějiny pro nás navždy zůstanou...

Říká se, že základ našeho osudu vytvořili naši předkové šesté generace od nás tím, jakým způsobem žili, jaké postoje a návyky dokázali během svého pobytu v pozemském těle vybudovat, změnit, případně napravit to či ono nějakou zásadnější korekcí.

Slunce prochází znamením Berana do 20. 4., kdy v 10:56 vstupuje do znamení Býka. 17. 4. vstupuje Merkur do ohnivého znamení Berana. Myšlení se zrychluje a komunikace dostává ohnivější, akčnější a netrpělivější ráz Mezi 19. a 20. 4. se nachází v konjunkci s Chironem: přichází možnost léčit mentální bloky. Venuše v první polovině měsíce prochází...

Drahé kameny

26.03.2019

Drahé kameny nám mohou dělat radost v mnoha svých podobách. Kámen ve své přirozené, surové podobě má své kouzlo stejně jako kámen zušlechtěný. Drahé kameny mohou zdobit i harmonizovat naše interiéry v podobě geod či drúz. Ve špercích vyniknou broušené či leštěné drahé kameny.

Ajurvéda

04.03.2019

Kořeny ajurvédy lze vysledovat mnoho tisíce let před naším letopočtem. V dobách, kdy se kvůli nesprávným myšlenkám a skutkům začaly objevovat nemoci a začalo se vytrácet dokonalé zdraví, se skrze vhledy mudrců počaly utvářet védy - dokonalá vědění, která nestvořil človek a která jsou dílem neprojeveného světa a vyšší inteligence. Védy jsou souhrnem...

Roční předplatné od 269 Kč !