Novinky RITUALS

Září je "panenské" - převládají planety v zemském, analytickém znamení Panny až do poloviny měsíce.

Šamanismus

22.08.2019

Šamanismus existuje již od paleolitu. Je cestou "extáze". Cestou rozšířeného stavu vědomí. Šaman je držitel pozoruhodného souboru starobylých technik, které používá k dosažení a udržování pohody a zdraví, a to jak u sebe, tak u členů své komunity.

V čase dětství, zejména v době, která je dítětem mnohem více pociťována, než aby jí mohlo být plně porozuměno, jsou vzájemné vztahové vazby mezi jednotlivými členy i vůči dítěti stěžejními pro jeho vlastní budoucí vztahovost a ve velké míře určují, jak se bude jednou díte cítit ve svém dospělém živote.

1. 8. v 5 h 11 min. nastává novoluní ve Lvu, které přeje tvůrčím projektům i lásce.

Radost je jednou z pěti základních emocí, vedle vzteku, strachu, smutku a přemítání, alespoň podle čínské medicíny. Sídlí v srdci a spojujeme ji s obdobím léta. Považujeme ji veskrze za pozitivní emoci, nicméně jako každá emoce má oba protipóly, i s radostí se pojí negativní aspekt, o kterém málokdo ví.

V červenci prochází Slunce skrze znamení Raka až do 23. 7. a již 3. 7. vstupuje do Raka i Venuše. Toto období je tedy plné emocí, můžeme zaměřit pozornost na své blízké a řešit situaci v rodině a také můžeme věnovat péči nejenom svým blízkým, ale také své vlastní duši.

2.-3. 6. Venuše v Býku trigon Pluto v Kozorohu - možnost učinit "osudová" rozhodnutí v oblastech lásky, vztahů a tvůrčí činnost.

Zhruba takové představy jsem měla o fungování PandoraStar, než jsem absolvovala relaxační sérii. Moje očekávání se ale nenaplnila. Proč? Všechno je totiž trochu jinak.

Ruce nás mohou dovést k duši. Zní to možná trochu divně a jednoduše, ale je to tak. Cest je velmi mnoho, osobně však mám ráda ty, které vedou přímo k věci.

Roční předplatné od 222 Kč !