Není voda jako voda aneb harmonizace jako cesta k vnitřní rovnováze

05.07.2024

Setkáváme se s ní každý den, pijeme jí, koupeme se v ní, tvoří cca 70% našich těl. Je nepostradatelná pro život na Zemi.

Ano, voda. Vědomí na planetě se odráží v její čistotě. Má unikátní vlastnosti, mění svoji energii a disponuje pamětí, ve které uchovává informaci. Chová se jako člověk, v tlaku energii ztrácí, při volném pohybu se naopak nabíjí. Umí být i naší učitelkou. Jsme-li schopni jí věnovat pozornost a naslouchat jí, bude nás směrovat k životu v harmonii.

Velmi odlišné vlastnosti může mít i voda, kterou pijeme. Její kvalita je zásadní pro naše zdraví. Je důležité kolik vody vypijeme, ale především jak kvalitní vodu pijeme. Např. voda z vodovodu je biochemicky v pořádku, zacházením však ztratila většinu bioenergie. Tělo má pak velký problem ji zpracovat a správně využít. Její velkou výhodou je ale cena, dostupnost a žádný obal. Pro tyto benefity ji doporučujeme pít, ovšem po energetické úpravě.

Harmonizovaná voda oproti "mrtvé" netvoří shluky molekul a je připravená plnit své funkce v těle. Najdeme ji např. ve studánce. Kdo z nás má ale možnost pít denně z přírodního zdroje?

Naštěstí dnes exitují nástroje pro vrácení vody do jejího přirozeného stavu. Vili Poznik, přezdívaný "slovinský Tesla", přišel s revoluční technologií. Za více než 50let shromáždil obrovské skupiny pozitivních vibrací (informací), které zapravuje speciální metodou do různých médií. Postup přirovnává k zápisu hudby na CD. Výsledkem jsou produkty jako informovaná i9 láhev, která vrací vodu do rovnováhy a chrání její biokvalitu před moderními technologiemi.

I9 láhev nám zajistí přístup k vodě s bioenergií studánky doslova na každém kroku.

Pro optimální hydrataci je třeba tělu dodat také zdravou sůl (přirozený zdroj minerálů). Stačí každé ráno a večer vložit špetku Ryzí keltské soli (nejbohatší sůl na minerály) do úst, chvíli cucat, spolknout a zapít vodou z i9 láhve. Velmi jednoduchý a přitom skvěle funkční nástroj hydratace.

Současné chování lidstva k vodě (a celé přírodě) se odráží v její nízké kvalitě a nedostatku.

Stále ale máme čas aktuální situaci změnit. Pojďme dávat vodě opět úctu a respekt. Posílejme jí lásku a vděčnost za to, že jí máme, ona nám tyto nejsilnější pozitivní vibrace ve Vesmíru vrátí. Společnými silami tak dokážeme změnit nešťastně nastavený kurz zpět k přírodním hodnotám, lásce a harmonii na celé Zemi.

www.vitaora.cz