Co je to L.I.F.E. SYSTÉM a jak nám může biorezonance pomoci?

24.06.2024

Biorezonance je alternativní terapeutická metoda, která využívá frekvenční signály k analýze a harmonizaci energetických polí těla. Pomáhá s řadou problémů, jako je stres, poruchy spánku, deprese, neurózy, epilepsie, ADHD, alergie a další obtíže. Biorezonance detekuje nerovnováhy v těle a používá specifické frekvence k jejich korekci, čímž podporuje přirozené samoléčebné procesy těla.

Jak biorezonance funguje ve spojení se "SMOZ" STUDIEM?

U nás ve "SMOZ" STUDIU v Praze /Systémová metoda optimalizace zdraví/ se s L.I.F.E. SYSTÉMEM můžete setkat každý pracovní den. Pro laiky, biorezonance využívá frekvenční signály k analýze a harmonizaci energetických polí těla. Přístroj pro biorezonanci detekuje frekvence vysílané tělem a pomáhá identifikovat nerovnováhy, které ovlivňují naše zdraví. Následně jsou aplikovány specifické frekvence, které mají za cíl obnovit rovnováhu a podpořit proces samoléčení a hojení těla.

Co je L.I.F.E. systém a jak se liší od jiných biorezonančních přístrojů?

L.I.F.E. (Living Information Forms Energy) systém je pokročilý biorezonanční přístroj, který využívá principy kvantové fyziky k detekci a korekci energetických nerovnováh v těle. Na rozdíl od tradičních biorezonančních přístrojů nabízí L.I.F.E. systém detailní analýzu energetických vzorců a poskytuje specifické terapie na míru každého člověka.

Jak často je doporučeno podstoupit terapii s L.I.F.E. SYSTÉMEM?

Frekvence terapií závisí na individuálních potřebách a cílech klienta. Obecně se doporučuje začít s 3 až 5 sezeními v krátkém časovém úseku, aby se dosáhlo optimálních výsledků, a poté přejít na pravidelné preventivní terapie podle potřeb jednotlivce.

Co znamená pojem zdravý pohyb?

Zdravý pohyb je jakákoli fyzická aktivita, která je přínosná pro vaše tělo a mysl, aniž by způsobovala přetížení nebo zranění. Není nutné trávit hodiny v posilovně, jak my říkáme "činkárně". Ve "SMOZ" STUDIU se nejen setkáte s Biorezonancí L.I.F.E. SYSTÉM, ale i s propracovaným zdravotním cvičením pod vedením Lada-Zeit® od "Cvičení před a po porodu", "Cvičení pro zdravá záda", "Cardio i silové tréninky" a spousty jiných programů, jak pro ženy, tak i pro muže v maximálním soukromí STUDIA s kompletním vybavením hygienických potřeb zdarma. 

"SMOZ" STUDIO je pro všechny věkové kategorie se zaměřením na řízený a zdravý pohyb. Neplatíte žádné členství, váš čas je vyhrazen jen pro vás! Vaše soukromí je pro nás prioritou.

L.I.F.E SYSTÉM najdete na adrese Sokolská 416/b, Zlín a "SMOZ" STUDIU na adrese Italská 12, Praha 2 – Vinohrady.

www.lada-zeit.com

www.mujstres.cz