Výklad karet

Výklad karet povede kartář Honza

Osho zen tarot je tu pro všechny, co se potřebují zorientovat ve své životní situaci. Ať už se jedná o rovinu zdraví, práce, vztahů, či jinou, většinou si povšimneme, že se tyto roviny navzájem propojují, doplňují a pokud se zacyklíme, začne se to časem projevovat ve všech rovinách.

Smysl tarotového výkladu je přesně o tom nahlédnout do principů, které jsme si vytvořily a díky kterým se nám situace zamotala. Osho Zen nám ukazuje co změnit především v sobě a že věci vnější stačí mnohdy pouze doladit a primárně se jedná vždy o změnu v sobě. Výklad ukáže cesty, jak situace může dopadnout, co jsme my pro ni schopni udělat.

Osho zen výklad nás učí být samostatnými a odpovědnými za sebe, ne se nechat zmítat osudem.

Můžeme tak při výkladu nahlédnout do jakékoliv situace, včetně budoucnosti a možností, které naskýtá, a na to, co pro takovou budoucnost máme udělat a čeho se naopak vyvarovat a přestat používat. Zároveň si ukazujeme vliv naší povahy, kterou pak ovlivňujeme celou záležitost, i to, jak se daný princip projevuje na našem zdravotním stavu.  

Ukazujeme si, co s čím souvisí, tzn. jaké pochody v těle si vyvoláváme naším jednáním a lépe pak chápeme následky, které takové jednání přináší a začínáme měnit příčinu. Tento výklad lze dělat jak individuálně, tak i pro partnery - v tomto případě můžeme zevrubně nahlédnout do celého vztahu a poodhalit, co se dotyční vlastně tímto vztahem učí, co mají spolu vytvářet společně jako pár i každý sám v sobě.

Chcete výklad karet po telefonu?

Rádi Vám tuto službu poskytneme. U nás neplatíte minutové a drahé tarify. 

Jak to probíhá:

- níže si vyberete v jakém rozsahu chcete výklad a uděláte objednávku

- na základě objednávky Vám přijde do e-mailu zálohová faktura, nemáte-li e-mail, pošlete nám SMS na 774 496 492 (s výběrem služby, jméno a příjmení) a my Vám zašleme platební údaje do SMS

- po úhradě faktury (připsání částky na náš účet) Vám zašleme řádný daňový doklad

- pak se stačí spojit s kartářem Honzou telefonicky nebo SMS na 724 790 936 (na nepřijaté telefony reaguje jakmile je to možné) a dohodnout konkrétní termín

- v dohodnutém termínu Vás bude Honza kontaktovat, Vy neplatíte žádný telefonní poplatek

- v případě výběru 3 a více výkladů od nás obdržíte tzv. rychloporadnu zdarma

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás na telefonu 724 790 936 (na nepřijaté telefony reagujeme jakmile je to možné).

Objednejte si výklad karet po telefonu

U nás neplatíte žádné poplatky spojené s telefonním spojením.

Po odesláním objednávky Vám bude zaslána zálohová faktura s platbou převodem.