Výklad karet s kartářem

Výklad karet

Výklad karet povede kartář Honza

Osho zen tarot je tu pro všechny, co se potřebují zorientovat ve své životní situaci. Ať už se jedná o rovinu zdraví, práce, vztahů, či jinou, většinou si povšimneme, že se tyto roviny navzájem propojují, doplňují a pokud se zacyklíme, začne se to časem projevovat ve všech rovinách.

Smysl tarotového výkladu je přesně o tom nahlédnout do principů, které jsme si vytvořily a díky kterým se nám situace zamotala. Osho Zen nám ukazuje co změnit především v sobě a že věci vnější stačí mnohdy pouze doladit a primárně se jedná vždy o změnu v sobě. Výklad ukáže cesty, jak situace může dopadnout, co jsme my pro ni schopni udělat.

Osho zen výklad nás učí být samostatnými a odpovědnými za sebe, ne se nechat zmítat osudem.

Můžeme tak při výkladu nahlédnout do jakékoliv situace, včetně budoucnosti a možností, které naskýtá, a na to, co pro takovou budoucnost máme udělat a čeho se naopak vyvarovat a přestat používat. Zároveň si ukazujeme vliv naší povahy, kterou pak ovlivňujeme celou záležitost, i to, jak se daný princip projevuje na našem zdravotním stavu.  

Ukazujeme si, co s čím souvisí, tzn. jaké pochody v těle si vyvoláváme naším jednáním a lépe pak chápeme následky, které takové jednání přináší a začínáme měnit příčinu. Tento výklad lze dělat jak individuálně, tak i pro partnery - v tomto případě můžeme zevrubně nahlédnout do celého vztahu a poodhalit, co se dotyční vlastně tímto vztahem učí, co mají spolu vytvářet společně jako pár i každý sám v sobě.

Kde výklad probíhá:

V příjemném prostředí našeho vzdělávacího studia na adrese Skořicová 257, Praha 10 - Křeslice. Dopravit se k nám můžete prostřednictvím MHD - autobusem č. 213 (označení směr nádraží Uhříněves, směr Jižní město NE) z konečné stanice metra C Háje do zastávky Dolnokřeslická. Pokud pojedete autem, je zajištěno pohodlné parkování před objektem. Pro zobrazení mapy klikněte zde.

Termíny a cena:

Délka: 50 min/osoba, 90 min/pár

Aktuální termíny: každé pondělí vyjma státních svátků od 9:00 do 19:00

Cena: 900 Kč/osoba, 1100 Kč/pár

Platba: hotově na místě

Objednání: telefonicky nebo SMS na 724 790 932 (na nepřijaté telefony reagujeme jakmile je to možné)