Vědomá práce s tělem - kurz

Vědomá práce s tělem

Náplň kurzu I.

Práce s pěti hlavními orgány, jejich živlová příslušnost a základní funkce na fyzické i psychické úrovni, hlubší pohled do funkce jednotlivých orgánů, naše povahové roviny a orgány, naše živlové energie a orgány, praxe a cvičení. Cílem je osvojit si a rozpomenout se na komunikaci s tělem. Tuto přirozenou schopnost si v první kapitole ukazujeme na pěti nejpodstatnějších orgánech našeho těla: ledvinách, srdci, játrech, plicích a slezině. Začínáme tedy s těmito základními pěti orgány, povídáme si o jejich významu nejen na fyzické rovině a ukazujeme si a praktikujeme cvičení s tím spojená. Na dalších pokračováních tohoto workshopu si krom prohlubování práce se sebou přes tuto "pětku" ukazujeme i souvislosti a významy dalších orgánů a těla jako komplexního celku.

Náplň kurzu II.

V druhém stupni věnujeme pozornost především funkci trojohřívače. Ukazujeme si a praktikujeme cvičení, která nám pomáhají rovnat si tlaky v těle. Na jemnohmotných rovinách se naučíme upřímně komunikovat se sebou v srdci v prostřední části trojohřívače, s duší v dolní části trojohřívače a s ochrannou bytostí v horní části trojohřívače.

Náplň kurzu III.

Ve třetí kapitole se věnujeme cvičením na koncentraci, neustálé uvědomování si přítomnosti pravého Já, duše a ochranného ducha. Cvičíme věci na posílení těla hmotného, duševního a duchovního zároveň a ukazujeme si na všem neustálé snoubení všech rovin.

Co vás naučíme:

Kdo si osvojí tyto poznatky a pravidelně cvičí, do několika týdnů zjistí, že jeho život je mnohem dynamičtější a zároveň klidnější díky rovnováze, kterou začal dotyčný rozvíjet a našel si čas na sebe.

Co s sebou:

Pohodlné oblečení, karimatka, poznámkový blok, psací potřeby, svačina, oběd lze doobjednat na místě (není v ceně), pití zajištěno.

Kde Vás to naučíme:

Kurz probíhá v příjemném prostředí našeho vzdělávacího studia na adrese Skořicová 257, Praha 10 - Křeslice. Dopravit se k nám můžete prostřednictvím MHD - autobusem č. 213 (označení směr nádraží Uhříněves, směr Jižní město NE) z konečné stanice metra C Háje do zastávky Dolnokřeslická. Pokud pojedete autem, je zajištěno pohodlné parkování před objektem. Pro zobrazení mapy klikněte zde.

Kdo Vás povede kurzem:

Lektor Honza.......Consequatur vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti.

Termíny a cena kurzu:

Délka: jednodenní kurz, ve skupině max. 8 lidí

Aktuální termíny pro kurz Vědomá práce s tělem I.: 12. 10. 2019, 13. 11. 2020, 2. 12. 2020

Aktuální termíny pro kurz Vědomá práce s tělem II.: 12. 10. 2019, 13. 11. 2020, 2. 12. 2020 

Aktuální termíny pro kurz Vědomá práce s tělem III.: 12. 10. 2019, 13. 11. 2020, 2. 12. 2020 

Začátek a konec kurzu: 10:00 - 16:00 hod., přestávka na oběd 45 min., krátké přestávky během kurzu

Cena kurzu: 2290 Kč/jeden stupeň

Platba kurzu: na základě vystavené zálohové faktury převodem na účet

Objednání kurzu: vyplněním objednávky níže nebo elektronicky na e-mail kurzy@casopis-rituals.cz

Přesunutí kurzu: u uhrazeného kurzu umožňujeme jedno přesunutí termínu kurzu, nutné sdělit min. 3 pracovní dny před kurzem.

Objednejte si kurz