Uvolňování bloků na páteři

Páteř je osa života a současně hlavní energetický kanál v našem těle. Když přemýšlíme nějakým způsobem, projeví se to nejdřív na páteři. Například mezi lopatkami se projevují strach a obavy, o kousek níž se zase projeví, když si člověk příliš nakládá, dole na páteři zase když moc pracuje.

Páteř je propojená s mozkem a vzájemně si předávají informace. To, že je problém od páteře, člověk často nerozkóduje. Proto je třeba se o ni starat a pravidelně docházet na uvolnění bloků, které se zde tvoří.

Uvolnění bloků na páteři je zcela bezbolestné. Terapie obvykle trvá 20 - 40 minut v závislosti na momentálním stavu páteře. V zájmu zachování správné funkčnosti páteře se doporučuje absolvovat rovnání pravidelně 1 x za 6 až 8 týdnů.

Provádí Jana

Kde terapie probíhá:

V příjemném prostředí našeho vzdělávacího studia na adrese Skořicová 257, Praha 10 - Křeslice. Dopravit se k nám můžete prostřednictvím MHD - autobusem č. 213 (označení směr nádraží Uhříněves, směr Jižní město NE) z konečné stanice metra C Háje do zastávky Dolnokřeslická. Pokud pojedete autem, je zajištěno pohodlné parkování před objektem. Pro zobrazení mapy klikněte zde.

Termíny a cena:

Délka: 20 - 40 minut v závislosti na momentálním stavu páteře

Aktuální termíny: dle individuální dohody

Cena: 500 Kč/terapie

Platba: hotově na místě

Objednání: telefonicky nebo SMS na 774 496 492 (na nepřijaté telefony reagujeme jakmile je to možné)