Kurz tělových svící

Popis kurzu:

Kurz je určený pro všechny, kteří si chtějí osvojit práci s tělovými svícemi. Použití svíček je velmi široké ̶ například při bolestech břicha, nachlazení, gynekologických problémech, při stagnaci lymfy, při nervovém vypětí nebo při onemocnění pohybového aparátu. Svíčky také pomáhají posilovat orgány v těle. Použití tělových svící působí velmi relaxačně a nesmírně zklidňuje.

Co Vás naučíme:

Naučíte se jaké druhý tělových svící a k čemu je můžete použít, na která místa můžete svíce přiložit a kde je naopak použít nesmíte, kolik svící budete potřebovat na jednotlivé problémy a samozřejmě se svíce naučíte programovat, abyste mohli zesílit jejich účinek.

Co s sebou:

Psací potřeby, poznámkový blok, papírové kapesníčky, dlouhou pinzetu, zápalky, mističku na vodu, svačinu. Pití zajištěno. Svíce lze zakoupit na místě konání kurzu.

Kde Vás to naučíme:

Kurz probíhá v příjemném prostředí našeho vzdělávacího studia na adrese Skořicová 257, Praha 10 - Křeslice. Dopravit se k nám můžete prostřednictvím MHD - autobusem č. 213 (označení směr nádraží Uhříněves, směr Jižní město NE) z konečné stanice metra C Háje do zastávky Dolnokřeslická. Pokud pojedete autem, je zajištěno pohodlné parkování před objektem. Pro zobrazení mapy klikněte zde.

Délka kurzu: tříhodinový kurz ve skupině max. 5 lidí nebo individuální.

Aktuální termín: 9. 2.2022.

individuální termín po dohodě

Začátek a konec kurzu: 10:00 - 13:00 hod. + 30 minut na dotazy, krátké přestávky během kurzu.

Cena kurzu: 2 000 Kč (skupinový kurz), 3 000 Kč (individuální kurz).

Platba kurzu: na základě vystavené zálohové faktury převodem na účet.

Objednání kurzu: vyplněním níže objednávky nebo elektronicky na e-mail kurzy@casopis-rituals.cz.

Přesunutí kurzu: u uhrazeného kurzu umožňujeme jedno přesunutí termínu kurzu, nutné sdělit min. 3 pracovní dny před kurzem.


Termíny a cena kurzu:

Délka kurzu: tříhodinový kurz ve skupině max. 5 lidí nebo individuální

Aktuální termín: 9. 2. 2022

individuální termín po dohodě

Začátek a konec kurzu: 10:00 - 13:00 hod. + 30 minut na dotazy, krátké přestávky během kurzu

Cena kurzu: 2 000 Kč (skupinový kurz), 3 000 Kč (individuální kurz)

Platba kurzu: na základě vystavené zálohové faktury převodem na účet

Objednání kurzu: vyplněním níže objednávky nebo elektronicky na e-mail kurzy@casopis-rituals.cz

Přesunutí kurzu: u uhrazeného kurzu umožňujeme jedno přesunutí termínu kurzu, nutné sdělit min. 3 pracovní dny před kurzem

Objednejte si kurz:

Kdo Vás povede kurzem:

Již více než 15 let pomáhám těm, kteří jsou ochotni na sobě pracovat a změnit sebe, styl svého života či způsob myšlení. Svým klientům pomáhám nejen po stránce fyzické, ale především po stránce psychické.

Díky harmonizaci vztahů a odstranění různých bloků dochází následně i k uzdravení těla. Při své práci kombinuji různé metody, aby bylo dosaženo co největšího efektu při řešení daného problému.

Cílem není pouze klientům pomoci s jejich aktuálním problémem, ale v případě zájmu naučit je pracovat s energiemi a kyvadlem, aby příště žádný vnější zásah nepotřebovali a dokázali si pomoci sami. Za tímto účelem pořádám několik druhů kurzů, na kterých svým posluchačům předávám všechny své dovednosti a mnohaleté zkušenosti.

Jana