Seminář od časopisu RITUALS

Pozvánka na seminář zdarma

Vážení čtenáři, z obecně známých důvodů, nevyhlašujeme další termín semináře.

Popis semináře:

Seminář je zaměřen na neustálé uvědomování si přítomnosti duše a ducha (ochranné bytosti). Pracujeme se základní přirozeností, díky které je náš život plnější, skutečnější, celistvější.

Na semináři probíráme a cvičíme techniky, které můžeme začlenit do našeho každodenního života a ukazujeme si, jak je tato praxe přínosná jednak v našem životě celkově a především jaký má vliv na naší duchovní cestu a na techniky, kterými se na ní zabýváme (meditace, koncentrace, práce s kyvadlem, kartami, fyzická cvičení, vědomá práce s energií, uzdravování atd.). V rámci semináře vám představíme i naši nabídku kurzů, akcí a služeb, které jsou zde pro váš individuální vývoj. Zároveň rádi zodpovíme na veškeré  vaše dotazy. 

Co Vás naučíme:

Základní techniky napojování se a snoubení se s duší a s ochranou bytostí. Jednoduchá každodenní cvičení vedoucí ke zlepšení zdraví a vitality. Díky této pravidelnosti se rozvíjí intuitivní vnímání a nazírání (schopnost vědomého příjmu informací přes šestou čakru/třetí oko).

Co s sebou:

Pohodlné oblečení (budeme i fyzicky cvičit/karimatky netřeba). Poznámkový blok + tužku dle vlastní potřeby. Pití zajištěno, kdo chce vlastní, vezme si vlastní.

Kde Vás to naučíme:

Kurz probíhá v příjemném prostředí našeho vzdělávacího studia na adrese Skořicová 258, Praha 10 - Křeslice. Dopravit se k nám můžete prostřednictvím MHD - autobusem č. 213 (označení směr nádraží Uhříněves, směr Jižní město NE) z konečné stanice metra C Háje do zastávky Dolnokřeslická. Pokud pojedete autem, je zajištěno pohodlné parkování před objektem. Pro zobrazení mapy klikněte zde.

Kdo Vás seminářem povede:

Naši lektoři Jana a Honza, které znáte z kurzů a článků časopisu RITUALS. 


Termíny a podmínky semináře:

Délka semináře: 90 minut ve skupině max. 12 lidí

Aktuální termíny: 7. 3. 2020 /proběhlo/

Začátek semináře vždy od: 10:00 h., 13:00 hod., 16:00 hod.

Cena semináře: zdarma

Objednání semináře: telefonicky na 724 790 932 nebo SMS ve tvaru, jméno, čas semináře nebo e-mailem na jan.rudcenko@espritbohemia.cz .

Objednávka je závazná, prosím respektujte omezený počet míst. V případě nemožnosti se dostavit nás co nejdříve informujte. Děkujeme za pochopení.