RUNOVÁ ŠKOLA

Popis školy:

Oslovují vás runy a chcete o nich vědět víc? Chcete se s nimi učit pracovat a používat, protože rozhodně nejsou určeny pouze pro věštění, ale především pro duchovní, duševní a fyzický vývoj člověka a vedou ho k znovusjednocení se s Univerzem, Od října pro vás otevíráme školu run, která bude probíhat 2x měsíčně.

Každá hodina má 90 minut + čas na dotazy a vždy se věnujeme jedné z 24 run. Tzn. celá škola je opravdu na celý rok a je na co se těšit. Úvodní hodina, která proběhne 20. 10. obsahuje úvod do runové magie a runové kosmologie. Po ní obdrží zájemci harmonogram školy, která bude probíhat každých 14 dní ve středu ( krom Vánoc, Nového roku a Velikonoc ).


Co Vás naučíme:

Díky dlouhodobé práci a cvičení run se naučíte spoustu věcí o sobě a vesmíru, o souvislostech a práci se živly. Pomocí run se zharmonizujete a ukotvíte a začnete rozvíjet své propůjčené schopnosti včetně těch fyzických.

Co s sebou:

Pohodlné oblečení, poznámkový blok a spoustu barviček a tužek :). Pití zajištěno.

Kde vás to naučíme:

Kurz probíhá v příjemném prostředí našeho vzdělávacího studia na adrese Skořicová 257, Praha 10 - Křeslice. Dopravit se k nám můžete prostřednictvím MHD - autobusem č. 213 (označení směr nádraží Uhříněves, směr Jižní město NE) z konečné stanice metra C Háje do zastávky Dolnokřeslická. Pokud pojedete autem, je zajištěno pohodlné parkování před objektem. Pro zobrazení mapy klikněte zde.

Termíny a cena kurzu:

Aktuální termíny: 

20. 10. 2021 od 18:00 - úvodní hodina

Max. počet účastníků : 10 na semestr

Začátek kurzu: 18:00 hod.

Cena kurzu: úvodní hodina 200,- Kč , další hodiny 300,- Kč

Platba kurzu: vždy na místě v den konání

Objednání kurzu: vyplněním objednávky níže nebo elektronicky na e-mail kurzy@casopis-rituals.cz  či tel.: 724 790 932


Objednejte si kurz:

Po odesláním objednávky Vám bude zaslána zálohová faktura s platbou převodem. 

Kdo Vás povede kurzem:

Od roku 2004 se věnuji práci s lidmi. V začátcích jsem nabízel především poradenství formou výkladu tarotu, bylinkářství a časem i školu práce s energiemi živlů a školu run, které nejsou zdaleka jen pro výklad a věštění. Čím dál více jsem si ale uvědomoval, kolik lidí je nespokojených se svým životem, stále někam utíkají, stejně jako jsem utíkal já sám. Uvědomil jsem si, že tudy cesta evoluce nevede a začal více zkoumat kompatibilitu lidského těla a vědomí. Pozoroval jsem veškeré souvislosti mezi orgány lidského těla, živly a lidskou psychikou a chováním. Na základě těchto víceletých studií, pozorování a cvičení jsem začal vytvářet koncept současných služeb.

Tyto služby, ať už formou výkladu karet, či různých kurzů a akcí, mají společný záměr. Inspirovat každého z nás k sebepoznání, sebepřijetí, nalezení vlastní cesty a rozvíjení schopností, které máme propůjčené do tohoto života.

Při odpovědné práci se sebou dochází ke zlepšení kondice a zdraví a následně se harmonizují i okruhy pracovní a vztahové. Z dlouhodobého hlediska k harmonii nevede jiná cesta, než začít pracovat sám se sebou.

Stále je co se učit, proto se těším na vzájemná setkání na rozličných kurzech a akcích, na kterých se budeme vzájemně inspirovat a směle kráčet stezkou poznání.

Honza