Rekonektivní terapie

Pod pojmem rekonektivní terapie se skrývá metoda, která pracuje s energií, světlem a informací a umožňuje tak najít tělu ztracenou rovnováhu. Podle provedených výzkumů na tento způsob léčení reaguje i DNA. To je důvod, proč jsou procesy uzdravení tak silné. Veskrze pozitivní výsledky ukazuje 12 vědeckých studií, které metodu rekonektivního léčení zkoumaly po celém světě.

O co jde:

Během rekonektivního léčení dochází k naladění klienta na vyšší frekvence, díky tomu se tělo harmonizuje do své původní rovnováhy. Klient následně prochází značnou spirituální, mentální, emocionální i fyzickou proměnou. Laicky řečeno, rekonektivní terapie vymaže chyby v informačním systému těla, a to se následně vyladí do rovnováhy na všech úrovních. Zajímavé na tom je, že rekonektivní terapie funguje nejenom při přímém působení terapeuta, ale také na dálku.

Jak probíhá?

Po krátkém rozhovoru klient leží oblečený rovně na zádech na lůžku, má zavřené oči, v klidu odpočívá. Rekonektivní léčení je bezkontaktní, terapeut se klienta nedotýká. Vlastní terapie trvá 40 minut. Někteří lidé během ní vidí barvy, jiní obrazy, může se stát, že klient usne. Ti, kteří mají potíže s páteří a kostmi, mohou cítit bolavou část těla, někdo vnímá teplo, jiný zimu. Někomu se samovolně hýbou jednotlivé končetiny nebo oční víčka. Obvykle se doporučují tři sezení během deseti dnů. V akutních případech je vhodné provést dvě sezení během dvou dnů.

S čím vám rekonektivní terapie pomůže?

Počítejte s tím, že proces léčení pracuje u každého klienta jinak, ale výsledky jsou vždy pozitivní. Rekonektivní léčení mimo jiného pomáhá při stavech po mozkové mrtvici, s roztroušenou sklerózou, očními vadami, artrózou, únavovým syndromem, poruchami hybnosti, psychickými poruchami, revmatickou artritidou, nádory nebo poporodními defekty.

Rekonektivní terapie ve světě

Princip této metody objevil americký fyzioterapeut Dr. Eric Pearl, který ji vyučuje po celém světě. Erik Pearl ke svému objevu říká: "Rekonektivní léčení je drahokam, je to briliant. Tento briliant má mnoho vybroušených malých plošek a na každou tuto plošku můžeme posadit metody, které jsme dosud znali: reiki, shamballu, regresní terapii, EFT a další. Proč pracovat s malou ploškou, když mohu pracovat s celým briliantem?"

Cena terapie je 1500 Kč.

Na terapii se můžete objednat na tel. č. 774 496 492.

/přejdete na samostatnou webovou stránku, věnující se této problematice/