Skupinová meditace s časopisem RITUALS

Meditace - skupina

Popis akce:

Vedené meditace jsou cyklem pravidelných cvičení, ve kterých se učíme oprošťovat od neustálého vymýšlení a prožívání rozličných iluzorních skutečností. Forma vypravěče, který celý proces provází, nám umožňuje vypnout veškeré návaly a oddat se soustředění a relaxaci. Před samotnou meditací jsou vždy fyzická cvičení, pomocí niž se zklidníme ve hmotné rovině a lépe se nám nahlíží do jemnohmotných vnitřních světů.

Co Vás naučíme:

Osvojíte si dechové principy, vědomou práci s tělem při meditaci a rozvinete si hmotné astrální a mentální úrovně.

Co s sebou:

Pohodlné oblečení, karimatka, pití zajištěno.

Kde Vás to naučíme:

Akce probíhá v příjemném prostředí našeho vzdělávacího studia na adrese Skořicová 257, Praha 10 - Křeslice. Dopravit se k nám můžete prostřednictvím MHD - autobusem č. 213 (označení směr nádraží Uhříněves, směr Jižní město NE) z konečné stanice metra C Háje do zastávky Dolnokřeslická. Pokud pojedete autem, je zajištěno pohodlné parkování před objektem. Pro zobrazení mapy klikněte zde.

Termíny a cena akce:

Délka: 90 min, ve skupině 3 až 6 lidí

Aktuální termíny: dle dohody

Akce zpravidla v časech: od 10:00 do 18:00 hod.

Cena akce: 290 Kč

Platba akce: na místě v hotovosti

Objednání akce: telefonicky nebo SMS na 724 790 932

Kdo Vás povede kurzem:

Od roku 2004 se věnuji práci s lidmi. V začátcích jsem nabízel především poradenství formou výkladu tarotu, bylinkářství a časem i školu práce s energiemi živlů a školu run, které nejsou zdaleka jen pro výklad a věštění. Čím dál více jsem si ale uvědomoval, kolik lidí je nespokojených se svým životem, stále někam utíkají, stejně jako jsem utíkal já sám. Uvědomil jsem si, že tudy cesta evoluce nevede a začal více zkoumat kompatibilitu lidského těla a vědomí. Pozoroval jsem veškeré souvislosti mezi orgány lidského těla, živly a lidskou psychikou a chováním. Na základě těchto víceletých studií, pozorování a cvičení jsem začal vytvářet koncept současných služeb.

Tyto služby, ať už formou výkladu karet, či různých kurzů a akcí, mají společný záměr. Inspirovat každého z nás k sebepoznání, sebepřijetí, nalezení vlastní cesty a rozvíjení schopností, které máme propůjčené do tohoto života.

Při odpovědné práci se sebou dochází ke zlepšení kondice a zdraví a následně se harmonizují i okruhy pracovní a vztahové. Z dlouhodobého hlediska k harmonii nevede jiná cesta, než začít pracovat sám se sebou.

Stále je co se učit, proto se těším na vzájemná setkání na rozličných kurzech a akcích, na kterých se budeme vzájemně inspirovat a směle kráčet stezkou poznání.

Honza