Vedená meditace - kurz s časopisem RITUALS

Vedená meditace - kurz

Popis kurzu:

Jedná se o sedm po sobě jdoucích lekcích, ve kterých budeme pracovat se sedmi základními čakrami. Každá lekce je věnována jedné čakře, na níž je meditace zaměřena. Kromě meditace samotné si také osvojíte základní poznání o funkci dané čakry a jejích principech a jakým způsobem se podílí na celkové harmonii člověka.

Co vás naučíme:

Naučíte se porozumět svému vnitřnímu já a naslouchat své životní cestě. Prohloubíte své schopností sebereflexe a začnete se více vnímat jako nedílná součást universa.

Co s sebou:

Pohodlné oblečení, karimatka, pití zajištěno.

Kde vás to naučíme:

Kurz probíhá v příjemném prostředí našeho vzdělávacího studia na adrese Skořicová 257, Praha 10 - Křeslice. Dopravit se k nám můžete prostřednictvím MHD - autobusem č. 213 (označení směr nádraží Uhříněves, směr Jižní město NE) z konečné stanice metra C Háje do zastávky Dolnokřeslická. Pokud pojedete autem, je zajištěno pohodlné parkování před objektem. Pro zobrazení mapy klikněte zde.

Kdo Vás povede kurzem:

Lektor Honza.......Consequatur vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti.

Termíny a cena kurzu:

Délka kurzu: 80 min, ve skupině max. 8 lidí

Aktuální termíny: 12. 10. 2019, 13. 11. 2019, 2. 12. 2019

Začátek kurzu: 18:00 hod.

Cena kurzu: 2030 Kč/7 lekcí

Platba kurzu: na základě vystavené zálohové faktury převodem na účet

Objednání kurzu: vyplněním objednávky níže nebo elektronicky na e-mail kurzy@casopis-rituals.cz

Přesunutí kurzu: u uhrazeného kurzu umožňujeme jedno přesunutí termínu kurzu, nutné sdělit min. 3 pracovní dny před kurzem.

Objednejte si kurz