Vedená meditace - kurz s časopisem RITUALS

Vedená meditace - kurz

Popis kurzu:

Jedná se o sedm po sobě jdoucích lekcích, ve kterých budeme pracovat se sedmi základními čakrami. Každá lekce je věnována jedné čakře, na níž je meditace zaměřena. Kromě meditace samotné si také osvojíte základní poznání o funkci dané čakry a jejích principech a jakým způsobem se podílí na celkové harmonii člověka.

Co Vás naučíme:

Naučíte se porozumět svému vnitřnímu já a naslouchat své životní cestě. Prohloubíte své schopností sebereflexe a začnete se více vnímat jako nedílná součást universa.

Co s sebou:

Pohodlné oblečení, karimatka, pití zajištěno.

Kde vás to naučíme:

Kurz probíhá v příjemném prostředí našeho vzdělávacího studia na adrese Skořicová 257, Praha 10 - Křeslice. Dopravit se k nám můžete prostřednictvím MHD - autobusem č. 213 (označení směr nádraží Uhříněves, směr Jižní město NE) z konečné stanice metra C Háje do zastávky Dolnokřeslická. Pokud pojedete autem, je zajištěno pohodlné parkování před objektem. Pro zobrazení mapy klikněte zde.

Termíny a cena kurzu:

Délka kurzu: 80 min, ve skupině max. 8 lidí

Aktuální termíny: 

od 28. 5. , 25.6.  2020

(řada 7 lekcí jdoucí za sebou) 

Začátek kurzu: 18:00 hod.

Cena kurzu: 2030 Kč/7 lekcí na sebe navazujících

Platba kurzu: na základě vystavené zálohové faktury převodem na účet

Objednání kurzu: vyplněním objednávky níže nebo elektronicky na e-mail kurzy@casopis-rituals.cz

Přesunutí kurzu: u uhrazeného kurzu umožňujeme jedno přesunutí termínu kurzu, nutné sdělit min. 3 pracovní dny před kurzem. Další řada kurzů bude začínat v lednu 2020.

Objednejte si kurz:

Po odesláním objednávky Vám bude zaslána zálohová faktura s platbou převodem. 

Kdo Vás povede kurzem:

Od roku 2004 se věnuji práci s lidmi. V začátcích jsem nabízel především poradenství formou výkladu tarotu, bylinkářství a časem i školu práce s energiemi živlů a školu run, které nejsou zdaleka jen pro výklad a věštění. Čím dál více jsem si ale uvědomoval, kolik lidí je nespokojených se svým životem, stále někam utíkají, stejně jako jsem utíkal já sám. Uvědomil jsem si, že tudy cesta evoluce nevede a začal více zkoumat kompatibilitu lidského těla a vědomí. Pozoroval jsem veškeré souvislosti mezi orgány lidského těla, živly a lidskou psychikou a chováním. Na základě těchto víceletých studií, pozorování a cvičení jsem začal vytvářet koncept současných služeb.

Tyto služby, ať už formou výkladu karet, či různých kurzů a akcí, mají společný záměr. Inspirovat každého z nás k sebepoznání, sebepřijetí, nalezení vlastní cesty a rozvíjení schopností, které máme propůjčené do tohoto života.

Při odpovědné práci se sebou dochází ke zlepšení kondice a zdraví a následně se harmonizují i okruhy pracovní a vztahové. Z dlouhodobého hlediska k harmonii nevede jiná cesta, než začít pracovat sám se sebou.

Stále je co se učit, proto se těším na vzájemná setkání na rozličných kurzech a akcích, na kterých se budeme vzájemně inspirovat a směle kráčet stezkou poznání.

Honza