Magická místa s průvodcem Honzou

Magická místa

Popis akce: 

Vydejme se na pravidelné výlety na rozličná místa v Praze a Čechách, na kterých si ukážeme souznění člověka s krajinou a Vesmírem. Navštívíme různé stavby, které dodržují posvátnou geometrii, pomocí níž si ukážeme procesy ve Vesmíru i procesy v našich tělech, které jsou kompatibilní. Navštívíme i různé zahrady i další zajímavá místa v přírodě.

Co Vás naučíme:

Více se zajímat o své tělo i o místo, kde žijeme. Začneme mít zájem o sebe i své okolí. Vytvoříme si vnitřní i vnější domov a zvelebíme ho.

Co s sebou:

Pohodlné oblečení dle počasí, odpovídající obuv, poznámkový blok, psací potřeby, svačinu a pití.

Místo konání:

Sraz bude na místě konání akce dle vybrané lokality v 9:45 ráno. Vybrané lokality níže s popisem.

Termíny a ceny akcí:

Délka akce: jednodenní kurz, ve skupině min. 5 lidí a max. 20 lidí

Aktuální termíny 2020 :  v přípravě

Začátek a konec akce: 10:00 - 16:00 hod., přestávka na oběd 45 min., krátké přestávky během kurzu

Cena akce: 890 Kč/os.

Platba akce: na základě vystavené zálohové faktury převodem na účet

Objednání akce: vyplněním objednávky níže nebo elektronicky na e-mail kurzy@casopis-rituals.cz 

Storno akce: 5 pracovních dnů před konání akce

Pozn. Akce není vhodná pro děti.

Objednat na akci:

Po odesláním objednávky Vám bude zaslána zálohová faktura s platbou převodem.   

Kdo Vás povede:

Od roku 2004 se věnuji práci s lidmi. V začátcích jsem nabízel především poradenství formou výkladu tarotu, bylinkářství a časem i školu práce s energiemi živlů a školu run, které nejsou zdaleka jen pro výklad a věštění. Čím dál více jsem si ale uvědomoval, kolik lidí je nespokojených se svým životem, stále někam utíkají, stejně jako jsem utíkal já sám. Uvědomil jsem si, že tudy cesta evoluce nevede a začal více zkoumat kompatibilitu lidského těla a vědomí. Pozoroval jsem veškeré souvislosti mezi orgány lidského těla, živly a lidskou psychikou a chováním. Na základě těchto víceletých studií, pozorování a cvičení jsem začal vytvářet koncept současných služeb.

Tyto služby, ať už formou výkladu karet, či různých kurzů a akcí, mají společný záměr. Inspirovat každého z nás k sebepoznání, sebepřijetí, nalezení vlastní cesty a rozvíjení schopností, které máme propůjčené do tohoto života.

Při odpovědné práci se sebou dochází ke zlepšení kondice a zdraví a následně se harmonizují i okruhy pracovní a vztahové. Z dlouhodobého hlediska k harmonii nevede jiná cesta, než začít pracovat sám se sebou.

Stále je co se učit, proto se těším na vzájemná setkání na rozličných kurzech a akcích, na kterých se budeme vzájemně inspirovat a směle kráčet stezkou poznání.

Honza