Astronáhled na červen

06.06.2019

2.-3. 6. Venuše v Býku trigon Pluto v Kozorohu - možnost učinit "osudová" rozhodnutí v oblastech lásky, vztahů a tvůrčí činnost.

3. 6. nastává novoluní ve znamení Blíženců (ve 12 h 01 min.), které můžeme využít pro nastartování nových projektů.

4. 6. ve 22 h 05 min. vstupuje Merkur do znamení Raka - mysl se spojí s emocemi (do 27. 6., kdy vstupuje do ohnivého znamení Lva ve 2h 20 min.).

6. 6. Saturn sextil Neptun umožňuje harmonizovat materiální a duchovní oblast, umožňuje nápady a vize přivést do hmoty.

6. - 8. 6. Merkur v Raku sextil Uran v Býku přináší rychlé nečekané a originální nápady a myšlenky.

9. 6. ve 3 h 37 min. vstupuje Venuše do znamení Blíženců - oblast vztahů a lásky se spojuje s komunikací, cestováním, lehkostí a s navazováním nových kontaktů a známostí.

9. 6. Jupiter kvadratura Neptun (do 24. 6.) může nasazovat "růžové brýle", zesiluje naivitu a také nás ponoukat ke zbytečnému rozhazování peněz.

12. 6. Uran sextil Lilit - intuice dosahuje maxima.

12.-16. 6. Mars v Raku trigon Neptun v Rybách - energie plyne jemně a harmonicky, cítíme se dobře.

13.-15. 6. Mars v Raku opozice Saturn v Kozorohu - věci nejdou tak rychle a snadno, jak jsme si plánovali, opatrnosti je třeba při sportu a řízení automobilu.

17. 6. v 10 h 30 min. nastává úplněk ve znamení Střelce.

17.-21. 6. Mars v Raku opozice Pluto v Kozorohu - větší hrozba úrazů, nehod, nepouštějme se do žádných sporů.

21. 6. v 17 h 55 min. vstupuje Slunce do znamení Raka a nastává letní slunovrat. V tento den se také Neptun v Rybách otáčí do zpětného chodu.

Mars nadále prochází znamení Raka, Uran znamení Býka, Saturn a Pluto znamením Kozoroha, Chiron znamením Berana, Selena znamením Panny a Lilit znamením Ryb.

23.-24. 6. Venuše v Blížencích kvadratura Neptun v Rybách - jsme zmámeni láskou, tedy nečiňme žádná závažná rozhodnutí, obzvláště ve vztahové oblasti, protože můžeme zjistit, že není vše takové, jaké se nám zdá.


Beran
Zmírněte rychlé tempo svého života a věnujte pozornost svým emocím a pocitům.

Býk
Zaměřte se na plánování změn, které chcete v životě učinit, a užívejte si vše, co vám život nabízí

Blíženci
3. 6. nastává nov ve vašem znamení a přináší možnost nastartovat nové projekty. 9. 6. vstupuje Venuše do vašeho znamení a vy si užíváte láskyplné a radostné období.

Rak
Druhá polovina měsíce června vám umožňuje více se spojit s vlastním nitrem, svými skutečnými potřebami. Můžete se také věnovat tvůrčí činnosti či psaní (od 4. do 27. 6. je ve vašem znamení Merkur). Velkou opatrnost zachovávejte zejména v období od 13. do 21. 6. zejména při sportu a při řízení automobilu, protože hrozí zvýšená možnost úrazů či nehody. Rozhodně se v tomto období nenechte vtáhnout do žádných sporů.

Lev
V tomto období zvolněte tempo svého života a věnujte se svým milovaným. Velice vás to obohatí.

Panna
Merkur ze znamení Raka vám může přinést tvůrčí inspiraci, vaše brilantní analytická mysl může být obohacena silnější fantazií a imaginací.

Váhy
Merkur i Venuše ze znamení Blíženců vám přinášejí podporu a nové příležitosti zejména v oblasti komunikace a mezilidských vztahů.


Štír
Zkuste se více naladit na pocity a potřeby svých blízkých a akceptujte jejich svobodná rozhodnutí - zharmonizujete své osobní a rodinné vztahy.

Střelec
17. 6. nastává úplněk ve znamení Střelce a umožní vám tak uzavřít a ukončit vše, co potřebujete. Merkur z opozičního znamení Blíženců trochu zamlžuje váš úsudek, proto pokud nemusíte, nečiňte žádná závažná rozhodnutí.

Kozoroh
Tento měsíc bude zřejmě vyžadovat, abyste více věnovali pozornost svým blízkým a rodině - jinak mohou nastat problémy.

Vodnář
Merkur ze znamení Blíženců přináší nápady a usnadňuje vaši komunikaci s okolím - komunikujte, pište, vysvětlujte.

Ryby
Pracujte s vlastním podvědomím, s intuicí, nalaďujte se na ni, zkoumejte své emoce - čili věnujte se vnitřní práci - je to pro vás velice prospěšná činnost.

Věra Šourková

Roční předplatné 267 Kč !