Kurz tarotu

Popis kurzu:

Kurz je určený pro všechny, kteří si, kromě významů jednotlivých karet, chtějí osvojit i osvěžit použití tarotu při mystické cestě a duchovní práci na sobě. Proto si na kurzu povídáme i o významu čísel, jejich kompatibilitě se symboly, vizualizujeme si je jako geometrické prvky a v neposlední řadě si popisujeme vnitřní stavy a pochody lidského vědomí, o kterých tarot mnoho vypovídá a je tím pádem naším dobrým průvodcem nejen pro výklad budoucnosti.

Co Vás naučíme:

Naučíme vás souvislému výkladu, jak správně klást otázky a díky cvičením a informacím i schopnost intuitivně jednat v každodenním životě. Díky kurzu budete také schopni vnímat informace a možnosti v širších souvislostech.

Co s sebou:

Psací potřeby, poznámkový blok, tarotové karty (možnost zakoupení na místě), svačina, oběd lze doobjednat na místě (není v ceně), pití zajištěno.

Kde Vás to naučíme:

Kurz probíhá v příjemném prostředí našeho vzdělávacího studia na adrese Skořicová 257, Praha 10 - Křeslice. Dopravit se k nám můžete prostřednictvím MHD - autobusem č. 213 (označení směr nádraží Uhříněves, směr Jižní město NE) z konečné stanice metra C Háje do zastávky Dolnokřeslická. Pokud pojedete autem, je zajištěno pohodlné parkování před objektem. Pro zobrazení mapy klikněte zde.

Máte zájem o on-line kurz? 

Jak probíhá:

Po úhradě zálohové faktury obdržíte na svůj e-mail podrobná skripta ke kurzu. V ceně kurzu je 90 min konzultace s lektorem kurzu po telefonu nebo po Skype. Volá lektor v dohodnutý čas.  


Termíny a cena kurzu:

Délka kurzu: dvoudenní kurz ve skupině max. 10 lidí nebo individuální

Aktuální termíny:  

ŘÍJEN : 7. - 8. 10.

LISTOPAD : 4. - 5. 11.

PROSINEC : 2. - 3. 12.

individuální termín po dohodě

Začátek a konec kurzu: první i druhý den od 10:00 - 17:00 hod., přestávka na oběd 45 min., krátké přestávky během kurzu.

Cena kurzu: 3 990 Kč 

Cena kurzu on-line: 2 990 Kč

Platba kurzu: na základě vystavené zálohové faktury převodem na účet

Objednání kurzu: vyplněním níže objednávky nebo elektronicky na e-mail kurzy@casopis-rituals.cz

Přesunutí kurzu: u uhrazeného kurzu umožňujeme jedno přesunutí termínu kurzu, nutné sdělit min. 3 pracovní dny před kurzem

V případě zájmu 3 a více lidí možno objednat i v jiném termínu na 724 790 932.

Objednejte si kurz:

Po odesláním objednávky Vám bude zaslána zálohová faktura s platbou převodem.

Lektor kurzu:

Od roku 2004 se věnuji práci s lidmi. V začátcích jsem nabízel především poradenství formou výkladu tarotu, bylinkářství a časem i školu práce s energiemi živlů a školu run, které nejsou zdaleka jen pro výklad a věštění. Čím dál více jsem si ale uvědomoval, kolik lidí je nespokojených se svým životem, stále někam utíkají, stejně jako jsem utíkal já sám. Uvědomil jsem si, že tudy cesta evoluce nevede a začal více zkoumat kompatibilitu lidského těla a vědomí. Pozoroval jsem veškeré souvislosti mezi orgány lidského těla, živly a lidskou psychikou a chováním. Na základě těchto víceletých studií, pozorování a cvičení jsem začal vytvářet koncept současných služeb.

Tyto služby, ať už formou výkladu karet, či různých kurzů a akcí, mají společný záměr. Inspirovat každého z nás k sebepoznání, sebepřijetí, nalezení vlastní cesty a rozvíjení schopností, které máme propůjčené do tohoto života.

Při odpovědné práci se sebou dochází ke zlepšení kondice a zdraví a následně se harmonizují i okruhy pracovní a vztahové. Z dlouhodobého hlediska k harmonii nevede jiná cesta, než začít pracovat sám se sebou.

Stále je co se učit, proto se těším na vzájemná setkání na rozličných kurzech a akcích, na kterých se budeme vzájemně inspirovat a směle kráčet stezkou poznání.

Honza