Kurz tarotu s časopisem RITUALS

Kurz tarotu

Popis kurzu:

Kurz je určený pro všechny, kteří si, kromě významů jednotlivých karet, chtějí osvojit i osvěžit použití tarotu při mystické cestě a duchovní práci na sobě. Proto si na kurzu povídáme i o významu čísel, jejich kompatibilitě se symboly, vizualizujeme si je jako geometrické prvky a v neposlední řadě si popisujeme vnitřní stavy a pochody lidského vědomí, o kterých tarot mnoho vypovídá a je tím pádem naším dobrým průvodcem nejen pro výklad budoucnosti.

Co vás naučíme:

Naučíme vás souvislému výkladu, jak správně klást otázky a díky cvičením a informacím i schopnost intuitivně jednat v každodenním životě. Díky kurzu budete také schopni vnímat informace a možnosti v širších souvislostech.

Co s sebou:

Psací potřeby, poznámkový blok, tarotové karty (možnost zakoupení na místě), svačina, oběd lze doobjednat na místě (není v ceně), pití zajištěno.  

Kde Vás to naučíme:

Kurz probíhá v příjemném prostředí našeho vzdělávacího studia na adrese Skořicová 257, Praha 10 - Křeslice. Dopravit se k nám můžete prostřednictvím MHD - autobusem č. 213 (označení směr nádraží Uhříněves, směr Jižní město NE) z konečné stanice metra C Háje do zastávky Dolnokřeslická. Pokud pojedete autem, je zajištěno pohodlné parkování před objektem. Pro zobrazení mapy klikněte zde.

Kdo Vás povede kurzem:

Lektor Honza.......Consequatur vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti.

Termíny a cena kuru:

Délka kurzu: dvoudenní kurz ve skupině max. 10 lidí nebo individuální

Aktuální termíny: 12. - 13. 10. 2019, 13 - 14. 11. 2019, 1. - 2. 12. 2019, individuální termín po dohodě 

Začátek a konec kurz: první i druhý den od 10:00 - 17:00 hod., přestávka na oběd 45 min., krátké přestávky během kuru

Cena kurzu: 3 990 Kč (skupinový kurz), 14 990 Kč (individuální kurz)

Platba kurzu: na základě vystavené zálohové faktury převodem na účet

Objednání kuru: vyplněním níže objednávky nebo elektronicky na e-mail kurzy@casopis-rituals.cz 

Přesunutí kuru: u uhrazeného kurzu umožňujeme jedno přesunutí termínu kurzu, nutné sdělit min. 3 pracovní dny před kurzem

Objednejte si kurz