Kurz práce s kyvadlem

Popis kurzu:

Rádi byste nahlédli do své budoucnosti? Zajímá vás, kdy potkáte vhodného partnera? Rozhodujete se, zda změnit zaměstnání, nebo začít podnikat? Chcete si koupit nový byt či dům, a nevíte, který je pro vás ten pravý? Chcete si doma vyčistit patogenní zóny? Právě pro vás je určen kurz práce s kyvadlem. Kyvadlo vám poradí v partnerských vztazích, v otázkách financí, práce i rodiny.

Co Vás naučíme:

Na kurzu se naučíte rozpohybovat kyvadlo, odstranit bloky pro práci s kyvadlem, napojit se na své Vyšší já, pracovat s tabulkami i bez nich, zharmonizovat čakry a meridiány, vyčistit svůj domov od patogenních či psychogenních zón, pracovat s Vyšším já druhých osob, a především správně klást správně otázky.

Co s sebou:

Psací potřeby, poznámkový blok, kyvadlo (možnost zakoupení na místě).

Kde Vás to naučíme:

Kurz probíhá v příjemném prostředí našeho vzdělávacího studia na adrese Skořicová 257, Praha 10 - Křeslice. Dopravit se k nám můžete prostřednictvím MHD - autobusem č. 213 (označení směr nádraží Uhříněves, směr Jižní město NE) z konečné stanice metra C Háje do zastávky Dolnokřeslická. Pokud pojedete autem, je zajištěno pohodlné parkování před objektem. Pro zobrazení mapy klikněte zde.

Termíny a cena kurzu:

Délka kurzu: jednodenní kurz ve skupině max. 7 lidí nebo individuální

Aktuální termíny: 

  19. 5. 2023

  2. 6. 2023

  23. 6. 2023

  14. 7. 2023

Individuální termín po dohodě.

Dálkový kurz práce s kyvadlem 1500 Kč.

Začátek a konec kurzu: od 10:00 - 14:00 hod., přestávka na oběd 45 min., krátké přestávky během kurzu.

Cena kurzu:  2 000 Kč (skupinový kurz), 3 000 Kč (individuální kurz).

Platba kurzu: na základě vystavené zálohové faktury převodem na účet.

Objednání kurzu: vyplněním objednávky níže nebo elektronicky na e-mail kurzy@casopis-rituals.cz.

Přesunutí kurzu: u uhrazeného kurzu umožňujeme jedno přesunutí termínu kurzu, nutné sdělit min. 3 pracovní dny před kurzem

Objednejte si kurz:

Po odesláním objednávky Vám bude zaslána zálohová faktura s platbou převodem. 

Kdo Vás povede kurzem:

Již více než 15 let pomáhám těm, kteří jsou ochotni na sobě pracovat a změnit sebe, styl svého života či způsob myšlení. Svým klientům pomáhám nejen po stránce fyzické, ale především po stránce psychické. 

Díky harmonizaci vztahů a odstranění různých bloků dochází následně i k uzdravení těla. Při své práci kombinuji různé metody, aby bylo dosaženo co největšího efektu při řešení daného problému. 

Cílem není pouze klientům pomoci s jejich aktuálním problémem, ale v případě zájmu naučit je pracovat s energiemi a kyvadlem, aby příště žádný vnější zásah nepotřebovali a dokázali si pomoci sami. Za tímto účelem pořádám několik druhů kurzů, na kterých svým posluchačům předávám všechny své dovednosti a mnohaleté zkušenosti.

Jana