Kurz práce s kyvadlem II. - čištění pomocí svíček 

Popis kurzu:

Navazující kurz na kurz práce s kyvadlem. Je určen pro všechny, kteří si chtějí vyčistit negativní programy, které působí na naše zdraví, vztahy nebo život jako takový. Tyto programy si neseme nejen ze současného života, ale i z životů minulých, a kromě současné inkarnace nám přináší problémy i do inkarnací budoucích. Kromě toho náš život ovlivňují i programy našeho rodu. Abychom zmírnili či zcela eliminovali jejich dopad, je nutné provést jejich vyčištění.

Co Vás naučíme:

Na kurzu se naučíte, jak si pomocí kyvadla a svíček vyčistíte vztahy, zdraví, problémy v práci, fobie, závislosti, rodové vzorce, bloky, sliby z minulých životů nebo karmické dluhy. Rovněž se naučíte naposilovat různé věci, např. hojnost.

Co s sebou:

Psací potřeby, poznámkový blok, kyvadlo (možnost zakoupení na místě).

Kde Vás to naučíme:

Kurz probíhá v příjemném prostředí našeho vzdělávacího studia na adrese Skořicová 257, Praha 10 - Křeslice. Dopravit se k nám můžete prostřednictvím MHD - autobusem č. 213 (označení směr nádraží Uhříněves, směr Jižní město NE) z konečné stanice metra C Háje do zastávky Dolnokřeslická. Pokud pojedete autem, je zajištěno pohodlné parkování před objektem. Pro zobrazení mapy klikněte zde.

Termíny a cena kurzu:

Počet osob: kurz ve skupině max. 7 lidí nebo individuální.

Aktuální termíny:

  3. 3. 2023

24. 3. 2023

21. 4. 2023

Individuální termín po dohodě.

Začátek a konec kurzu: od 10:00 - 13:30 hod., přestávka na oběd 45 min., krátké přestávky během kurzu.

Cena kurzu: 4 000 Kč (skupinový kurz), 6 000 Kč (individuální kurz).

Platba kurzu: na základě vystavené zálohové faktury převodem na účet.

Objednání kurzu: vyplněním objednávky níže nebo elektronicky na e-mail kurzy@casopis-rituals.cz.

Přesunutí kurzu: u uhrazeného kurzu umožňujeme jedno přesunutí termínu kurzu, nutné sdělit min. 3 pracovní dny před kurzem.

Objednejte si kurz:

Po odesláním objednávky Vám bude zaslána zálohová faktura s platbou převodem.  

Kdo Vás povede kurzem:

Již více než 15 let pomáhám těm, kteří jsou ochotni na sobě pracovat a změnit sebe, styl svého života či způsob myšlení. Svým klientům pomáhám nejen po stránce fyzické, ale především po stránce psychické.

Díky harmonizaci vztahů a odstranění různých bloků dochází následně i k uzdravení těla. Při své práci kombinuji různé metody, aby bylo dosaženo co největšího efektu při řešení daného problému.

Cílem není pouze klientům pomoci s jejich aktuálním problémem, ale v případě zájmu naučit je pracovat s energiemi a kyvadlem, aby příště žádný vnější zásah nepotřebovali a dokázali si pomoci sami. Za tímto účelem pořádám několik druhů kurzů, na kterých svým posluchačům předávám všechny své dovednosti a mnohaleté zkušenosti.

Jana